Košík

0 Kč (0 ks)

Adventure Days 2013

Adventure Days 2013

Kdy jsme cestovali: 3. května 2013 — 5. května 2013
Projeli jsme tyto státy: Česká republika

Parádní záležitost z dílny Touratechu, no popořadě, páteční příjezd za slušného děště dal jasně najevo jak bude vypadat ranní offroudový prolog. Večer začalo první cestovní povídání a začali se sjíždět skalní příznivci Adventure Days. I přes důrazná upozornění, aby se účastníci krotili s konzumací alkoholických nápojů můžu pouze konstatovat, že ne všichni ho asi slyšeli.

Ráno vykouklo sluníčko a začala ustupovat mlha, parádní záležitost, nežli však začal proslov k prologu a offroudové části závodu začalo pršet co se do nás vešlo. Podle toho také dopadl ranní prolog. Pak už déšť zcela ustal a vystřídán sluníčkem jsme si celý den náramně užívali nejen za řídítky našich strojů.

Večer pak bylo vyhlášení výsledků obou soutěží, kam jsem přispěl nějakou tou hlavní cenou pro oba vítěze. Následný koncert rozdováděné kapely, který byl v přestávkách střídán poutavým promítáním z cest, nás dostal až do velmi pozdních nočních hodin.

Letošní Adventure Days 2013 u Českého Šternberku byla zase jedna z velmi povedených akcí, na které se člověk tradičně vrací.

Grafika: Ondřej Vincek Vicenec
Programování: Marek Koryťák
Robert Blazius - organizátor, cestovatel, dobrodruh