Košík

0 Kč (0 ks)

Off Road párek 2013

Off Road párek 2013

Kdy jsme cestovali: 11. října 2013 — 13. října 2013
Projeli jsme tyto státy: Česká republika

Offroad párek 2013

Tradice, to se dá jistě již při šestém ročníku říct. Začalo to nevinným setkáním pár nadšenců do offroadu, už ani nevím kde jsme to poprvé měli, ale jezdí za námi pravidelná parta lidí a pokaždé nějaký ten nováček. Letos jsem to uspořádal na Doupově, počasí přes celý týden dávalo najevo, že se bez pořádné sprchy, mlhy a nízkých teplot neobejdeme. To byl také důvod proč nedorazili, někteří  "leštěnkáři" , ale možná dobře, že tak.

Pátek večer byl na jedničku, v pět večer přestalo pršet i sluníčko na chvíli vylezlo a tak jsme s Ervínem připravili základní tábor, táborák byl příjemnou nutností, ohřál nejen nás, ale hlavně neskutečné Ervínovi masové pochoutky. To že jsme to i přes velmi studenou noc táhli skoro k ránu bylo asi jasné.

Sobota nás moc mile nepřivítala, mlha byla taková, že jsme neviděli ani na auta co stála vedle nás. Nicméně přijeli jsme si zajezdit a tak jsme po sobě jako vždy uklidili a vyrazili do útrob vojenského prostoru. Mlha trochu opadla, ale ne na větší viditelnost než 200 metrů. Oběd byl opět u ohně a zbytek dne proběhl v duchu bahenních lázní. Svištěli navijáky, tahali jsme se, byli jsme zmrzlí, špinaví a šťastný. Akce se jako vždy vydařila a s přibývající tmou byla řádně ukončena. Parta se rozrostla o pár dalších nadšenců a nezbývá, než se tešit na další tentokrát sedmý ročník 

Grafika: Ondřej Vincek Vicenec
Programování: Marek Koryťák
Robert Blazius - organizátor, cestovatel, dobrodruh