Košík

0 Kč (0 ks)

Ukrajina 2012

Ukrajina 2012

Kdy jsme cestovali: 4. května 2012 — 13. května 2012
Projeli jsme tyto státy: Česko, Slovensko, Maďarsko, Ukrajina

Bihor, Bran, Sighetu Marmatei, hotová paráda, jenže už mě to na ty čtyřkolky bylo nějak málo a tak jsem si vymyslel a zrealizoval další pěknou expedici. Mě dobře známá Ukrajina byla zjevně dobrá volba a ostatní účastníci nebyli zjevně proti.

U kamaráda Vladimira, jsem zařídil luxusní ubytování vysoko v horách s neskutečně chutnou kuchyní a perfektním zázemím jako třeba saunou, kde se topí dřevem ve speciálních kamnech, vlastní pstruhovou farmou a spoustou příjemných vychytávek.

Čtyřkolky, jsem jako vždy přivezl na dvou nákladních vlecích. Cesta byla dobrá a to je za 3. Celníci už nás za ty léta nemohli ničím zvláštním překvapit a tak jsme průjezd přes čáru zmákli za nějakých 40 minut a to bez pomoci bankovek pase.

Přivítání sice za tmy, ale vše jako vždy s mým heslem na pohodu, počasí sice nyba žádná hitparáda, zato ranní probuzení bylo za jedna. Perfektní počasí a velká chuť už už vyrazit.

Vzhledem k zázemí, které jsme měli na základně ve výšce cca 1.600 m.n.m, jsme si mohli dovolit každý den výlety, které byly dlouhé od 70 až do 238 km a to nejen hlubokými údolími, ale i na vrcholky hor a to okolo 2.000 m.n.m.

 

Grafika: Ondřej Vincek Vicenec
Programování: Marek Koryťák
Robert Blazius - organizátor, cestovatel, dobrodruh